Registrácia

Canada Rubber

Stránka 1 z 1 - 20 položiek celkom

Radenie produktov

Výpis produktov

Canada Rubber MS Flex 700 (1)
od €64,25 bez DPH
od €79,03
€85,90 (–8 %)

MS FLEX 700 tekutá hydroizolačná fólia je výsledok najmodernejšej technológie MS...

+ ďalšie
Kód: 8622/6 K
Canada Rubber ROOFLEX 600 (1)
od €44,88 bez DPH
od €55,20
€60 (–8 %)

ROOFLEX 600 je jednou z najkvalitnejších tekutých hydroizolačných membrán. Je...

+ ďalšie
Kód: 8067/6 K
PF2 3415
€78,20 bez DPH
€96,19
€104,55 (–8 %)

Všeobecne sa používa ako vrchný ochranný náter na hydroizoláciu ROOFLEX 600 pri...

Kód: 8070
Canada Rubber Ekosil 800 (1)
€151,84 bez DPH
€186,76
€203 (–8 %)

Jednozložkový tekutý náter na báze silánových živíc je určený na hydroizoláciu striech....

Kód: 8649
Snímka obrazovky 2026 07 20 111858
€11,15 bez DPH
€13,71
€14,90 (–7 %)

FIX IT je vláknom vystužená polyuretánová hydroizolačná jednozložková membrána s...

Kód: 8616
PF2 3351
od €19,93 bez DPH
od €24,52
€26,65 (až –8 %)

Vysokoelastická asfaltová hydroizolačná emulzia s minerálnymi stabilizátormi....

+ ďalšie
Kód: 8058/5 K
PF2 3354
od €36,72 bez DPH
od €45,17
€49,10 (–8 %)

Canada Rubber N 500 je originálna kanadská tekutá guma preverená v náročných...

+ ďalšie
Kód: 8607/5 K
PF2 3385
€87,89 bez DPH
€108,10
€117,50 (–8 %)

P 300 – PRIMER 2K je transparentný, pevný, dvojzložkový epoxidový základný náter...

+ ďalšie
Kód: 8679/10
Canada Rubber - P100 Penetračný asfaltový náter 10kg
od €16,87 bez DPH
od €20,75
€22,55 (až –8 %)

Canada Rubber P100 je asfaltová mliečna emulzia s obsahom špeciálnych živíc a...

+ ďalšie
Kód: 8682/5 K
v1 CR katalog s QR kodom 2024 k1
od €13,46 bez DPH
od €16,56
€18 (–8 %)

Používa sa ako základný náter pre polyuretánové hydroizolačné membrány a...

+ ďalšie
Kód: 8064/1 K
PF2 3358
€37,56 bez DPH
€46,20
€50,22 (–8 %)

Špachtľová tekutá guma Canada Rubber T 1000 je určená na opravy väčších porúch...

Kód: 8061
PF2 3344 CR Tekuta Lepenka 5kg
od €16,56 bez DPH
od €20,37
€22,14 (až –8 %)

Tekutá lepenka Canada Rubber je zmes vysoko elastickej asfaltovej emulzie s...

+ ďalšie
Kód: 8055/5 K
PF2 3404
od €26,85 bez DPH
od €33,03
€35,90 (až –8 %)

TRANSPARENT je krištáľovo číry tekutý hydroizolačný náter na báze alifatických...

+ ďalšie
Kód: 8610/1 K
PF2 3500
€18,85 bez DPH
€23,18
€25,20 (–8 %)

Jednozložková, krištáľovo číra polyuretánová povrchová úprava na membránu...

Kód: 8607
transparent primer
€9,35 bez DPH
€11,50
€12,50 (–8 %)

Transparent Primer je transparentný jednozložkový produkt, ktorý chemicky aktivuje...

Kód: 7912
PF2 3493
€139,27 bez DPH
€171,30
€186,20 (–8 %)

Vystužovacia textília netkaná, 100bm, 100cm šírka, 65g/m2. Slúži na spevnenie tekutých...

Kód: 8655
PF2 3467
€4,86 bez DPH
€5,98
€6,50 (–8 %)

Vystužovacia textília netkaná, 10bm, 10cm šírka, 65g/m2. Slúži na spevnenie tekutých...

Kód: 8609
PF2 3468
€6,13 bez DPH
€7,54
€8,20 (–8 %)

Vystužovacia textília netkaná, 10bm, 15cm šírka, 65g/m2. Slúži na spevnenie tekutých...

Kód: 8653
PF2 3481
€34,78 bez DPH
€42,78
€46,50 (–8 %)

Vystužovacia textília netkaná, 100bm, 20cm šírka, 65g/m2. Slúži na spevnenie tekutých...

Kód: 8654
Canada Rubber P400 PRIMER 2K
€146,27 bez DPH
€179,91
€195,55 (–8 %)

P 400 – PRIMER 2K je transparentný, pevný, dvojzložkový polyuretánový...

Kód: 10178

Ovládacie prvky výpisu

20 položiek celkom