Požiarna hadica - Zásah EXTREM D25 so spojkou Ms 20m
Vonkajšia červená odolná vrstva je tvorená pevnostnou PES priadzou s polyuretánovou úpravou na zvýšenie odolnosti proti oderu. Vnútorná vložka je gumená čiernej farby.
Hadice PH - ZÁSAH EXTREM sú určené pre profesionálne jednotky HZS aj dobrovoľné jednotky SDH, pre použitie v bežných aj náročných podmienkach.
Hadice sú menej nasiakavé a ľahšie sa čistia.
Na hadicu je naviazaná mosadzná spojka.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hadice D25 |
|---|---|
| Dĺžka hadice:: | 20 m |
| Spojka:: | spojka Ms |
| veľkosť vnútorný priemer: | 25 mm |
| najmenší poruchový tlak: | 7 MPa |
| skúšobný tlak: | 4,5 MPa |
| pracovný tlak: | 3 MPa |
| Hmotnosť hadice so spojkami: | 3,23 kg/20m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
