Požiarna hadica PH - ZÁSAH D25 - plastová spojka 10m
Izolovaná požiarna hadica je určená predovšetkým pre profesionálne a dobrovoľné hasičské zbory.
Použiteľná na teploty od -30 °C do +70 °C. Je značená troma farebnými prúžkami v poradí modrý-červený-modrý.
Vonkajšia farba polyesterovej priadze je biela, vnútorná vložka z gumy je čiernej farby.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hadice D25 |
|---|---|
| Dĺžka hadice:: | 10 m |
| Spojka:: | spojka kompozit |
| veľkosť vnútorný priemer: | 25 mm |
| najmenší poruchový tlak: | 4,9 MPa |
| skúšobný tlak: | 2,4 MPa |
| pracovný tlak: | 1,6 MPa |
| Hmotnosť so spojkami: | 1,3 kg/10m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
