Požiarna hadica PH - ZÁSAH C52 Fire Gold - s Al spojkou kovanou 20m
Izolovaná požiarna hadica je určená predovšetkým pre profesionálne a dobrovoľné hasičské zbory ako pre športové účely, tak aj pre zásah.
Použiteľná pre teploty od -30 stupňov do +70 stupňov C. Je značená troma farebnými prúžkami v poradí modrý-červený-modrý. Vonkajšia farba polyesterovej priadze je reflexná žltá, vnútorná vložka z hladkej gumy EPDM je čiernej farby.
Hadica je vďaka svojej farbe veľmi dobre viditeľná za zhoršených svetelných podmienok.
Konštrukcia hadice je navrhnutá tak, aby pri doprave vody dochádzalo k minimálnej tlakovej strate.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hadice C52 |
|---|---|
| Dĺžka hadice:: | 20 m |
| Spojka:: | spojka kovaná |
| veľkosť vnútorný priemer: | 52 mm |
| najmenší poruchový tlak: | 4,9 MPa |
| skúšobný tlak: | 2,4 MPa |
| pracovný tlak: | 1,6 MPa |
| Hmotnosť so spojkami: | 5,6 kg/20m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
