Požiarna hadica PH - Stabil - D25 - 20 m bez spojky
Požiarna hadica STABIL D25 - 20 m
Izolovaná, rozmerovo stabilná požiarna hadica je určená predovšetkým na vybavenie hydrantových systémov.
Vhodná pre teploty od -30 do + 70 °C. Nie je označená farebnými pruhmi. Vonkajšia farba polyesterovej priadze je biela a je do nej votkaná PES linka, ktorá drží tvar hadice.
Vnútorná vložka je vyrobená z čiernej gumy. Hadica je certifikovaná podľa normy EN 694 + A1.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hadice Stabil D19, D25, D33 |
|---|---|
| Dĺžka hadice: | 20 m |
| Spojka:: | bez spojky |
| Vnútorný priemer hadice: | 25 mm |
| Minimálny tlak pri poruche: | 4,2 MPa |
| Skúšobný tlak: | 2,4 MPa |
| Pracovný tlak: | 1,2 MPa |
| Hmotnosť bez spojky: | 15,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
