Požiarna hadica PH - HYDRANT C52 - s Al spojkou 10m
Izolovaná požiarna hadica je určená hlavne na vybavenie hydrantových skríň.
Použiteľná na teploty od -30 °C do +70 °C. Je značená dvoma farebnými prúžkami v poradí modrý-červený. Vonkajšia farba polyesterovej priadze je biela, vnútorná vložka z gumy je čiernej farby.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hadice C52 |
|---|---|
| Dĺžka hadice:: | 10 m |
| Spojka:: | spojka Al |
| veľkosť vnútorný priemer: | 52 mm |
| najmenší poruchový tlak: | 4,5 MPa |
| skúšobný tlak: | 2,25 MPa |
| pracovný tlak: | 1,5 MPa |
| Hmotnosť se spojkami: | 2,8 kg/10m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
