Požiarna hadica PH - HYDRANT C52 - bez spojky 20m
Izolovaná požiarna hadica je určená hlavne na vybavenie hydrantových skríň.
Použiteľná na teploty od -30 °C do +70 °C. Je značená dvoma farebnými prúžkami v poradí modrý-červený. Vonkajšia farba polyesterovej priadze je biela, vnútorná vložka z gumy je čiernej farby.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hadice C52 |
|---|---|
| Dĺžka hadice:: | 20 m |
| Spojka:: | bez spojky |
| veľkosť vnútorný priemer: | 52 mm |
| najmenší poruchový tlak: | 4,5 Mpa |
| skúšobný tlak: | ,25 Mpa |
| pracovný tlak: | 1,5 Mpa |
| hmotnosť bez spojky: | 220 g/m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
