Požiarna hadica PH - D25 vysokotlaková bez spojky 20m
Najodolnejšia hadica na trhu vychádza z hadice PH Zásah D25, pri ktorej sme zosilnením osnovy vrúbkovaním zvýšili pracovný tlak na 40 barov a zároveň došlo k podstatnému zvýšeniu odolnosti proti abrázii. Deštrukčný tlak tejto hadice presahuje 80 barov. Vonkajšia farba použitej vysokopevnostnej PES priadze je dúhová, vnútorná vložka je guma EPDM čiernej farby.
Hadica je štandardne osadená mosadznými spojkami na tlak 40 barov a dĺžkou 20 metrov.
Možno objednať aj bez spojok v dĺžke 20 metrov.
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hadice vysokotlakové D25 |
|---|---|
| Dĺžka hadice:: | 20 m |
| Spojka:: | bez spojky |
| Vnútorný priemer: | 25 mm |
| najmenší poruchový tlak: | 8 MPa |
| skúšobný tlak: | 6 MPa |
| pracovný tlak: | 4 MPa |
| hmotnosť so spojkami: | 3,2 kg/20m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
