Kalové čerpadlo - prenosné - 1 000 l/min - PH-PROGRESS 1000
Kalové čerpadlo PH-PROGRESS 1000 je určené jednotkám HZS na doplnenie cisternových striekačiek z voľných prírodných zdrojov, na odčerpávanie vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov. Ďalšie využitie kalového čerpadla PH - PROGRESSS 1000 je možné napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod.
Satie a výtlak kalového čerpadla PH - PROGRESS 1000 je opatrený rýchlospojkou (typ B75) s vnútorným závitom 3''.
POZOR: čerpadlo sa nesmie používať v uzavretých priestoroch, kde hrozí nebezpečenstvo otravy oxidom uhoľnatým!!!
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kalové čerpadlá Pavliš a Hartmann |
|---|---|
| Max. prietok: | 1 000 l/min |
| Max. výtlačná výška: | 22 m |
| Max. sacia hĺbka: | 8 m |
| Nasávací otvor Spojka: | B75 |
| Výtlačný otvor Spojka: | B75 |
| Motor: | Štvordobý OHV |
| Výkon motora: | 4,1 kW / 5,5 HP |
| Objem palivovej nádrže: | 3 l |
| Palivo: | Natural 95 |
| Rozmery zariadenia: | (D x Š x V) 505 x 380 x 440 mm |
| Suchá hmotnosť (bez náplní): | 27 kg |
videonávod
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
